Velké životní změny

02.06.2024

Všechny zkušenosti a události, bychom měli umět prožívat s přijetím. Místo toho je oblékáme do hávu soudů, strachu, lítosti, viny nebo do jiné formy nepřijetí. A tímto si přitahujeme události a osoby, kvůli kterým si prožíváme tyto většinou nechtěné události a prožitky stále dokola.

Proto ideální je, naučit se uvědomovat si důsledky každé zkušenosti.

Je potřeba si uvědomit, že všechno, pro co se rozhodneme, nebo co odmítneme, všechno co uděláme nebo neuděláme, všechno co řekneme nebo neřekneme, a dokonce i všechno co si myslíme nebo pociťujeme, má nějaké důsledky.

Smiřme se s tím, že jsme si vše sami zvolili, ať už vědomě nebo většinou nevědomě.

Většina lidí, má mnoho různých přesvědčení, která jim brání, být tím, čím chtějí. A i když se vědomě sebevíc snaží, jejich podvědomí, které se řídí vnitřními přesvědčeními, jim bude přitahovat takové situace, které jim budou bránit tyto věci uskutečnit.

Pak tam vznikají další potvrzující přesvědčení jako 

Mám pořád smůlu

Nic se mi nedaří

Když chci udělat to a to, stane se mi to a to...

Proto je důležité, naučit se znát sám sebe a tak se přijmout. Ano, někdy je to těžké. Mozek nemá rád změny. Má rád autopilota. Frčet v zajetých kolejích. 

Proč jet po nové cestě, když znám dobře tu starou, i když je samá díra ? Protože po té nové cestě se přece lépe jede. Nemusíte se vyhýbat dírám. 

Pojeďte se mnou. Neztratíte se. Přidejte se do klubu Cesta za životem, kde se naučíte jak si přitahovat jenom to, co chcete. Začnou k vám přicházet jen takové situace, které vás posunou. 

Chcete se dozvědět, proč se vám to děje ?

Podívejte se na videa o vašich vnitřních zraněních, která vám tyto situace vytváří.

s láskou k vesmíru Helena