mini kurz  - Myšlenkou ke zdraví

Minikurz Myšlenkou ke zdraví

Minikurz začíná 11.2. - 13.2. ( pátek, sobota, neděle)

co se naučíte

Jak

využít sílu vaší duše

Jak

odpouštět sobě i ostatním

Jak

detoxikovat organismus

Jak zjistit a

zničit příčiny a energetické zdroje nemoci

jak žít s vrozenou nemocí a umět se smát

Jak využít podpůrné alternativy

Vítám vás všechny, kdo se chcete zdokonalit v psychosomatice a v léčbě vědomým myšlením.


Přihlášením do tohoto minikurzu nic nezkazíte. Je pro všechny, kteří mají zájem vědět, jak to naše myšlení souvisí s naším tělem a s našimi neduhy a chorobami.

Dozvíte se rozdíl mezi akutní , chronickou a vrozenou chorobou.

Naučíte se jak využít  sílu vaší duše, jak zničit energetický zdroj a příčinu potíží.

Řeknu vám, jaká je ta vaše psychosomatická příčina a pomohu vám ji rozebrat.

Čekají vás 2 videa denně, a samozřejmostí je komunikace s ostatními a se mnou. Budu vám odpovídat na otázky, pokud něčemu nebudete rozumět nebo to budete potřebovat víc rozebrat.

Všechny příspěvky a odkazy na videa vám budu zasílat na emailovou adresu.

minikurz zdarma - Myšlenkou ke zdraví

Do skupiny se lze přihlásit pouze po zaregistrování přes odkaz který vám zašlu v emailu

Recenze

" Zůčastnila jsem se kurzu Homeopatie v zahradě, a můžu potvrdit, že tyhle informace se na netu nenajdou. Moc mi to pomohlo mít zahrádku bez chemie. Jana K.

" Přednáška Jak žít život , byla skvělá, odcházela jsem s velkou energií a chutí hodně věcí v mém životě změnit. Super byla i pokračující podpora. Stále nacházím nové a nové bloky, které mě dříve svazovaly. Ale teď už vím, jak na ně. :-) Marika

" Nevěřila jsem, že dokážu některým lidem odpustit. Nenáviděla jsem je a užíralo mě to.Teď si připadám lehká jako vánek. Je to skvělý pocit. Moc děkuju. Hanka S.

" S mojí vrozenou vadou, mi připadalo všechno těžké. Někteří lidé se mi smáli a někteří mě litovali. A mě z toho bylo smutno. A raději jsem zůstávala doma zavřená. Teď ani neumím popsat s jakou lehkostí a radostí chodím ven. A už mi nevadí jak na mě ostatní koukají. Ale mám pocit, že od jisté doby, si mě už tolik neprohlíží. To nastavení fakt funguje :-)  Vlasta B.

" Vím, že moje nemoc nejde vyléčit. Ale naučila jsi mě se k ní postavit čelem. A za to ti děkuji. Byl to nepřítel, teď je to kámoš, co mě musí něco naučit.  Vladimír M.