Psychosomatika a  zdraví

Jak svým myšlením ovládneme naše zdraví a odhodíme nemoc

Říká se, veselá mysl, půl zdraví.

Už to napovídá o tom, že naše myšlenky dokážou neuvěřitelné věci. Dokážou naprogramovat nejen naši náladu, ale i zdraví nebo nemoci.

Jmenuji se Helena Stará a zabývám se psychosomatickou a homeopatickou léčbou.Jsem lektorkou kurzů Homeopatické léčby v zahradách, Homeopatický minikurz, Psychosomatika a zdraví a nyní připravuji kurz Cesta za životem. Vše o mé činnosti se dozvíte na stránkách Cesta za životem.cz.\\

Nemoc, vlastně není ani tak nemoc, jako důsledek našeho myšlení a jednání vůči sobě. Nemocí nám tělo nejdřív naznačuje, potom upozorňuje, nakonec vám dá tvrdě najevo, že děláte něco co by jste dělat neměli, protože vám to ubližuje.

Většinu náznaků a upozornění potlačíme, a naše tělo nemá jinou možnost jak nám to říci, než spuštěním nějakého zdravotního problému. A my si většinou vůbec neuvědomíme nějakou souvislost mezi naším myšlením a nemocí. Většinu takových myšlenek si táhneme z dětství, a vůbec nám nedojde, že jsou pro nás škodlivé, neboť tím, jak s nimi žijeme tolik let, přijdou nám normální. Spoustu dalších špatných myšlenek které míří proti nám samým, si nasbíráme během života, ve školce, ve škole, v práci, ve vztazích.

Pokud se vytrvalý plevel nevytrhne i s kořeny, nikdy nepřestane růst

V mém kurzu se dozvíte, které myšlenky vám přitahují jakou nemoc. Nebo-li z jakých myšlenek a chování vznikla nemoc.

A nejen to. Prozradím vám, jak tyto myšlenky změnit. Jak je přetvořit na takové, aby nemoc sama odešla, nebo se alespoň zmírnila. Jakmile nemoc začne ustupovat, je jen krůček k tomu se ji zbavit úplně.

Je rozdíl mezi léčit se a uzdravit se. Když mi někdo řekne, Léčím se už 10 let s tím a tím, mám stále více léků.... co myslíte? Je to cesta ke zdraví ?

Každý je zodpovědný za své zdraví, ať se vám to líbí nebo ne. Pak je tu ještě otázka o vrozených chorobách, to je sice na jiný článek, ale budu to řešit také.

Schválně, jak na vás působí jednotlivá tvrzení ?

léčím se

uzdravuji se

vyléčím se

uzdravím se

chci se léčit

chci se vyléčit

chci se uzdravit


V kurzu vás naučím, jak se postavit ke svému zdraví. Tělo má spoustu uzdravovacích schopností, pokud mu to dovolíte a nehážete mu klacky pod nohy. Pokud přestane být vaše židle funkční, vyměníte ji. Proč si necháváte nefunkční myšlení ?

Jak obnovit spouštěče a žít bez nemocí ?

Chcete to? Věříte svému tělu ?

V kurzu vám nebudu aplikovat žádné léky, ani masti ani bylinky.

Pouze vás naučím být zdraví.

Základní kurz proběhne v základních 12ti lekcích formou videí a odpovědí na vaše otázky . Všechny videa dostanete do emailu a zároveň je budu sdílet v uzavřené skupině, kde můžete diskutovat s ostatními členy a ptát se na vše, čemu nerozumíte.

Kurz obsahuje 12 dílů,vždy každý týden jeden díl, kde se dozvíte spoustu informací jak vyladit své myšlení aby vám bylo prospěšné a pomohlo odejít všem nemocem, které vás zužují. Nejen informace, ale i cvičení ve formě úkolů, které budete plnit.

Jako bonus se naučíte psychosomatické příčiny základních nemocí.

Naučíte se jak funguje psychosomatika a jak jí používat aby vám bylo dobře.

Speciálně k tomuto kurzu je vytvořena komunita na FB, kde budete dostávat živá vysílání zdarma, kam budu dávat jednotlivé díly kurzu, a kde vám budu odpovídat na vaše otázky. Do skupiny budete mít přístup 6 měsíců, můžete se vracet k jednotlivým videím, otázkám a odpovědím, a všemu co v této uzavřené skupině bude. Po šesti měsících bude skupina zrušena.

Zde se vám budou zobrazovat jednotlivé lekce, ke kterým budete mít přístup 6 měsíců. Tyto kurzy jsou placené a je zakázáno je jakkoliv kopírovat a jinak množit.

Vše co budu dávat do skupiny budu vám posílat i do emailu, kromě diskuzí.

jednotlivé bloky - co se naučíte

1) přijmout naději na vyléčení

2) využít léčebnou sílu vaší duše

3) milovat a odpouštět sobě i druhým

4) odpočívat a smát se

5) detoxikovat organismus

6) okysličovat své tělo

7) alkalizovat své tělo

8) posilovat své tělo i duši

9) správně své tělo a duši živit

10) zničit energetický zdroj nemoci

11) zničit příčiny nemoci

12) otevřít se novým možnostem

Jako bonus

- s vámi proberu individuálně vaši konkrétní chorobu a nasměruji vaše myšlenky k uzdravení těla i mysli.

- naučíte se psychosomatické příčiny základních nemocí

- naučím vás cílené meditace

Cena kurzu - 4500kč ( do 18.1.2022)

Začátek kurzu - 18.2.2022

Konec kurzu - 13.5.2022

Podpora do 31.8.2022

Splatnost po přihlášení se slevou je do 18.1.2022.

Od 19.1. platí původní cena bez slevy 6000kč.

Po zaplacení kurzu dostanete odkaz na fb skupinu a přihlašovací kód na stránky kurzu.