achát

achát

ACHÁT

Všechny acháty jsou vhodné při hledání zaměstnání. Noste achát kvůli psychické obraně a abyste se chránili před absorbováním negativní energie od druhých.

ČERVENÝ ACHÁT

Vnese vám do života toužebné a potřebné změny. Vyburcuje vás k akci a poskytne vám náhlý, ale kontrolovatelný přísun energie, který umožní dokončit z poloviny dokončený úkol nebo domácí práce.

Červený achát je vynikající na krevní a střevní potíže, při dobíjení energií, urychlování metabolismu, pro zdokonalování účinnosti tělesných funkcí, hojení popálenin, opařenin a akutních zánětů kůže.

znamení zvěrokruhu - beran

čakra - kořenová

MECHOVÝ ACHÁT

vnáší krásu do oblastí které nejsou v ideálním stavu.Umí přilákat peníze nebo povýšení.Je prospěšný všem, kdo pracuje  rostlinami nebo v jakémkoliv odvětví alternativní medicíny.Když vložíte mechový achát do zeminy, podpoříte růst rostlin.

Mechový achát pozvolna postupně očišťuje. Měl by se nosit blízko těla nebo denně používat, protože podporuje zdravý růst buněk a tkání v těle, potlačuje infekce kůže a zbavuje nachlazení a chřipky.

Dokáže z těla odfiltrovat všechny nečistoty a negativitu, čímž ochraňuje auru. Pokud budete pít vodu ve které byl namočený mechový achát, zabrání dehydrataci v horkém prostředí.

znamení zvěrokruhu- panna

čakra -srdeční

MODRÝ KRAJKOVÝ ACHÁT

Je to smiřovací kámen. Usnadňuje komunikaci, chrání před výbuchy zlosti ostatních vůči vám.Pití vody, ve které byl modrý krajkový achát činí slova laskavějšími a zabraňuje hádkám.

Modrý krajkový achát pomáhá také při bolestech v krku, problémech se štítnou žlázou, bolestech hlavy, a bolavých či nateklých žlázách. Ponořte jeden krystal do vody na 8 hodin a potom kloktejte.

Zbavuje stresu, snižuje vysoký krevní tlak, zmírňuje alergie kůže a problémy s kostmi. Léčitelé by měli při sobě nosit modrý krajkový achát aby tím zvýšili vlastní léčivou energii a necítili se vyčerpáni.

znamení zvěrokruhu - vodnář

čakra - krční

PÁSKOVANÝ ACHÁT

Zlepšuje paměť a koncentraci, zvyšuje životní energii,  a podporuje poctivost. Je to kámen pozvolného finančního rozmachu.

Páskovaný achát je všelék a léčí tělo, mysl a ducha. Je výborný pro kůži, žaludek, tlusté střevo, játra, slezinu, ledviny. Chrání tělo před škodlivými účinky rentgenových paprsků a radiace. Prospívá všem rostlinám.

znamení zvěrokruhu - váhy

čakra - kořenová

Kategorie