Konzultace a mentoring

chcete si dopřát osobní konzultaci nebo mentoring?


Ve svém životě, můžete změnit úplně všechno, počínaje vztahy, zdravím a financemi konče. Stačí objevit skrytá přesvědčení, která vás brzdí. Jakmile zjistíte, která to jsou, můžete je prozkoumat, abyste zjistili, jestli pořád ještě platí i za plného světla.

Od bolestných emocí, jako je ochromující strach, hněv nebo pocit viny, se můžete osvobodit, když objevíte a rozeberete svá přesvědčení, která je vyvolávají a udržují.

Místo toho, abyste se celí vyřízení snažili měnit okolnosti a situace, můžete změnit svá přesvědčení, která vás drží zpátky.

Omezující nebo poraženecké přesvědčení, je důvodem toho, že nejste šťastní a nedovolí vám pochopit a poslechnout touhu, kterou chováte v srdci. Ovlivňují všechny cíle, o které se snažíte, a dokonce i sny, které se odvažujete mít. přesvědčení, která brání ve štěstí, omezují nejvíce a jsou nejporaženečtější. 

Když jste však šťastní a očištění, vybíráte si a podnikáte takové kroky, které vedou odlišnou cestou, než je ta, po které kráčíte pod tíhou zlosti a strachu. Na konci tohoto úžasně odlišného výletu dorazíte na jiné místo.  

Používám metodu kladení otázek, abych pomohla lidem najít a odstranit přesvědčení která jim blokují štěstí, tvořivost a úspěch. Klíčový prvek mojí metody je dialog otázek a odpovědí - určitý druh rozhovoru sama se sebou.

Všechny konzultace probíhají on-line z pohodlí vašeho domova. Můžeme použít WhatsApp nebo Messenger. 

Ceník


Poznávací konzultace (20-30min)

na této konzultaci se můžeme lépe poznat, zjistit zda si sedíme, a domluvit další postup ( cca 20-30min)

0 Kč

Jednorázová konzultace (1h)

pokud vám bude stačit náhled do vašich problémů a základní rozbor  

800 Kč

Jednorázová konzultace (2h)

hlubší rozbor, odhalení myšlenek a pojmenování starých nefunkčních přesvědčení

1500 Kč

Balíček - provázení očišťovací metodou - 10 sezení (10x1h)

projdeme si všemi očišťovacími metodami nefunkčních přesvědčení a nahradíte si svá nová, funkční přesvědčení . Naučíte se rozpoznat která myšlenka je škodlivá a proč. Budete ji umět nahradit novou, pozitivní a funkční myšlenkou.


6000 Kč

Jak objednání konzultace probíhá ?

Po objednání konzultace se vám ozvu abychom domluvili datum a hodinu. Poté, pokud je to placená konzultace, zaplatíte určenou částku, a po připsání platby na účet datum zablokuji.

V určený den a hodinu vám zavolám přes předem domluvenou aplikaci.

Konzultaci je nutno zaplatit do 5 dnů. Poté bude objednávka stornována.

Objednejte si konzultaci

Vyplňte všechny potřebné údaje a já se vám ozvu co nejdříve zpět.