ametyst

ametyst

Ametyst chlácholí zlost a netrpělivost, proto ho noste hlavně tam, kde budete jednat s s problematickými návštěvníky nebo zákazníky.

Je to jeden z nejúčinnějších krystalů, který se hodí pro všechny druhy léčení.Hodí se pro lidi, zvířata i rostliny, a dobíjí ostatní krystaly. Pomáhá při onemocněních duše i těla, hlavně při citových záležitostech. Významě pomáhá i při léčbě závislostí, hlavně na alkoholu a jídle.

Když si ametyst položíte na žaludek nebo na místo kde jsou játra, pomůže zklidnit problémy které se v těchto místech vyskytují.Pokud si ho dáte pod polštář nebo jej budete mít na sobě při spánku, zabrání nespavosti a zažene noční můry.

Tiší bolesti hlavy, dáte-li si ho na spánky nebo na místo bolesti, přinese úlevu i pokud vás bolí oči, a pomáhá udržet správnou hladinu cukru v krvi.

Pijte ametystovou vodu, pokud chcete navodit mírumilovný spánek nebo  nedokážete relaxovat. Ponořte krystal ametystu na 8 hodin do nesycené minerální vody na 8 hodin a potom pijte. Dá se použít i u hyperaktivních dětí.

znamení zvěrokruhu-vodnář

čakra-korunní

Kategorie