jaspis

jaspis

Všechny jaspisy účinně absorbují bolest a odhání hrubiány a hulváty. Mají silnou ochrannou moc před fyzickou hrozbou, psychickým útokem a dokážou odvrátit nehody nebo smůlu.

ŽLUTÝ JASPIS

žlutý jaspis ochraňuje před záludnými sousedy a kolegy v práci.Použijte jej před pomluvami.

Také prospívá zažívacímu systému, játrům, žlučníku a tlustému střevu.Uleví vám při žaludeční nevolnosti, nesnášenlivosti tuků, chronických potížích se zažíváním, a nadýmání po jídle.

Usměrňuje sourozeneckou rivalitu a chrání citlivé děti před žárlivostí.

znamení zvěrokruhu - kozoroh

čakra - solární plexus

HNĚDÝ A PÍSKOVÝ JASPIS

Hnědý jaspis použijte ke zdokonalení svých schopností, a k uklidnění při kutilství. Hodí se pro dokončování započatých věcí aniž by jste se dopouštěli omylů.

Též čistí tělo a chrání před toxiny a nečistotami z okolního prostředí, hlavně ve městě. Pomůže vám udržet rovnováhu a při chronických bolestech zad.

U zvířat uleví při chronických onemocněních a pomůže vyrovnat se s horkem.

znamení zvěrokruhu - kozoroh

čakra - kořenová

ČERVENÝ JASPIS

Červený jaspis vám pomůže udržet dobrou náladu a čelit všemu, co den přinese. Probere vás a přiměje dát se do práce za chladných zimních rán, nebo když jste unaveni tak, že se vám nechce vstát z postele.

Pomůže při menstruačních problémech a potížích při menopauze. Prohřeje studené končetiny, bolavé klouby, svaly a zrychlí cirkulaci. Tím rozproudí energii, čistí krev. Je výborný při chudokrevnosti a také při rekonvalescenci po dlouhé nemoci, nebo při dlouhodobé depresi.

Červený jaspis vrací negativní energie zpět tomu, kdo je vyslal.

DALMATINSKÝ JASPIS

Dalmatinský jaspis vám vyčistí a nabije vaše aurické pole.Zlepší stav vnitřních orgánů, pomáhá při zácpě a podrážděných vnitřnostech.

Zvýší loajalitu v rodině, podporuje pravdomluvnost falešných přátel a pomáhá prokouknout finanční podvody.

Hodí se pro všechny kdo pracují se zvířaty, ve prospěch zvířat, nebo s alternativní medicínou. Tento jaspis pomáhá také týraným zvířatům, zvyšuje účinky bylinek  a květin při léčbě zvířat.

Dětem pomáhá překonat strach ze zvířat.

znamení zvěrokruhu- panna

čakra-kořenová



Kategorie