Jak použít léčivé kameny doma ?   část 1.

16.02.2021

Léčivé minerály lze s úspěchem použít na vylepšení energií i ve vaší domácnosti. Jak, proč  a kam který kamínek položit? To se dozvíte v následujícím článku.

Křišťál pokud umístíte uprostřed pokoje, pomáhá lidem žít v harmonii.Křišťál dává optimismus pesimistům. Lidem, kteří nemají rádi novoty a změny je pomáhá lépe přijímat.

Sněžný křišťál dodává vytrvalost a vynalézavost pro úkoly, které se vám nedaří plnit.

Perleť vám pomůže přilákat prosperitu a peníze. Vložte si zlato nebo peníze do lastury z perleti nebo k perleťovým šperkům.

Magnezit (bílý howlit) podporuje nekonfliktní komunikaci a spontánní diskuze při hledání nápadů.

Ametyst utěšuje zlost a netrpělivost. Rozmístěte si po domácnosti ametystové koule, pyramidy, kameny a při pocitu úzkosti , hrozícím konfliktu nebo při přetížení úkoly se na jeden z nich soustřeďte a vnímejte jeho utišující energii.

Tyrkys zabrání pádům, pokud si jej dáte blízko schodiště. Dejte jej také blízko vchodu aby jste odradili zloděje a jiné vetřelce.

Modrý krajkový (páskovaný) achát usmiřuje. Pokud chcete zabránit hádkám a docílit laskavosti rodinných příslušníků, ponořte jej do vody ze které poté připravíte nápoje.

Sodalit pomůže lidem, kteří odešli do důchodunebo byli propuštěni z práce, rodičům kterým odejdou jejich dospělé děti.Pomáhá přejít do tvořivé fáze života.

Zelený aventurin vám pomůže předejít nehodám ze spěchu nebo z nedbalosti a proto je také dobrý pro kutily. Aventurín také ochraňuje vaši auru před duševním a psychologickým rušením a také před odčerpáváním energie emočními upíry.

Jadeit ( bowenit) vnese do vašeho domova hojnost. Dodává důvěru v sebe při nových aktivitách a alternativních metodách.Také pomáhá obnovit rovnováhumezi partnery, pokud je jeden z nich dominantní a chce druhého ovládat.

Unakit  je kámen partnerství a podpoří harmonický vztah.

Růženín do sebe absorbuje negativitu při konfliktech. Položte si kameny tam kde nejvíce komunikujete.

Citrín absorbuje negativitu kterou dokáže přeměnit na pozitivní. Dokáže si také dlouho uchovat ochrannou moc, když jste pod silným tlakem a cítíte se zranitelní.

Jaspis žlutý ochraňuje před záludnými sousedy. Položte si je směrem k sousedům nebo do okna, aby vás nepomlouvali ve vaší nepřítomnosti.

Karneol vám přinese hojnost a pomůže při rozhodování. Chrání před bouřkou, ohněm a zlomyslnostmi druhých. Umístěte ho u vchodu, do garáže nebo na stůl kde bude vyzařovat pozitivní energii.

Jaspis červený si dejte na noční stolek k posteli nebo pod polštář. Pomůže vám ráno vstát z postele a udržet si dobrou náladu .

Tygří oko vám přinese štěstí a peníze. Pokud jste posedlí nakupováním, udrží vás pod kontrolou.

Jaspis dalmatin zvyšuje loajalitu v rodině a podporuje pravdomluvnost. Umístěte ho v místnosti, kde se nejvíce jako rodina scházíte.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?

Kámen, který vybereme ještě před narozením dítěte, často odráží vnitřní povahu a potenciál dítěte. Pokud jako zvláštní dárek pořídíte dítěti měsíční kámen, tak ten pak vyjadřuje jeho osonost ve vztahu k vnejšímu světu.