Jak použít léčivé kameny pro zvířecí miláčky ?

09.02.2021

Každý kámen vyzařuje určitou energii. Některý uklidňuje, jiný dodává energii, další pomáhá léčebným procesům. Minerálů je mnoho druhů, zde se podíváme na ty nejznámější. Další budou v příštím pokračování. Pokud o pokračování nechcete přijít, zadejte si email k odběru novinek.

A my se dnes podíváme ve zkratce na to, jak můžeme minerální kameny použít u zvířat.

Zvířata jsou velmi vnímavá na vyzařování krystalů a dobře reagují na jejich energii.

Křišťál

Křišťál můžeme dobře použít u starých zvířat. Položíme jej do pelíšku, nebo pod pelíšek kde zvíře spí. Křišťál mu dodá energii pro větší hravost a lepší zdraví.

Měsíční kámen

Nejvhodnější je pro kočky. Pokud jej položíme do pelíšku,pomůže kočce se držet doma a netoulat se v noci daleko od domova. Lze ovšem použít i u utíkajících psů.

Magnezit ( bílý howlit)

Magnezit je vhodný pro mláďata která se bojí spát sama ve tmě. S magnezitem v pelíšku budou klidně spát. Toulavým zvířatům pomáhá držet se domova.

Ametyst

Ametyst odpuzuje blechy. Vložený do pitné vody, kterou zvířata píjí, dodává energii, a také je zklidňuje jejich hyperaktivitu. Když váš pejsek hodně v noci štěká, zklidní se. Ptáčkům pomáhá aby si nevytrhávali peří.

Tyrkys

Tyrkys pomáhá připevněný k obojku nebo připevněný v kleci, aby se zvíře neztratilo nebo nezatoulalo. Odrazuje také zloděje.

Modrý krajkový achát

Pomáhá proti hlasitému vyjadřování jako je hlasitý psí štěkot, kočičí mňoukání nebo pronikavý zpěv domácích ptáků.

Lazurit

Uklidňuje znepokojená zvířata. Také pomáhá zklidnit zvířata před výstavou, závody nebo zkouškami. Lazurit dejte zvířeti do pelíšku nebo připevněte na obojek či postroj.

Sodalit

Uklidňuje matky mláďat, která byla odstavena.

Larimar

Zklidňuje zvíře před návštěvou veterináře. Také lépe komunikuje při výcviku. Larimar vložte do pelíšku před spaním.

Růženín

Pomáhá zvířatům po traumatickém zážitku, a zvířátkům která jste si přivedli z útulku, nebo se zaběhla. Hyperaktivní zvíře se zklidní. Uklidňuje březí zvířata i jejich mláďata. Dejte růženín do pitné vody kterou zvíře pije na 8 hodin.

Citrín

Pomáhá zvyknout si na nové nebo dočasné prostředí a u zachráněných zvířat.

Žlutý jaspis

pomáhá při chronických onemocněních a také při horku.

Jantar

zvyšuje samoléčitelské schopnosti u starých zvířat.

Karneol

Povzbuzuje plachá zvířata aby se nebála lidí. Uklidňuje agresívní zvířata. Karneol připevněte k obojku nebo dejte do vody na pití. Připevněním k akváriu podpoříte zdraví rybiček.

Červený jaspis

Pomáhá uchovat mateřský cit prvorodičkám, a navrací mateřský pud a cit když odmítají svá mláďata.

Rubín

Uklidní zvíře, které musí zůstat doma samo a je ze samoty nešťastné.

Tygří oko

Je dobré pro zvířata která jsou rozmazlená natolik, že tyranizují své páníčky.

Obsidán

snižuje citlivost zvířat, která jsou citlivá na velký hluk.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Všechny zkušenosti a události, bychom měli umět prožívat s přijetím. Místo toho je oblékáme do hávu soudů, strachu, lítosti, viny nebo do jiné formy nepřijetí. A tímto si přitahujeme události a osoby, kvůli kterým si prožíváme tyto většinou nechtěné události a prožitky stále dokola.

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?