Jakou barvu potřebujete ?

08.11.2020

Barvy nám pomáhají překonávat různé nálady, pomáhají při uzdravování i psychických potížích. Každý reaguje na každou barvu jinak, někomu určitá barva vadí, jiný ji naopak miluje. Co nám říkají barvy které potřebujeme ?

Chcete-li se dozvědět o barvách více, například jak se dá léčit barvami, jak je používat na dobrou náladu, co o Vás oblíbená barva prozradí a další zajímavé informace, přijďte na seminář kde si budeme o barvách povídat. Podrobnosti najdete na pozvánce Seminář - barvy.(momentálně není k dispozici)

Barvy doplňujeme nošením oblečení, barevným jídlem ( přirozeně barevným, ne obarvovaným ) nošením barevných šperků a drahých kamenů.

Bílá

léčí tělo, mysl a ducha na všech úrovních. Zbavuje bolesti, netečnosti a deprese. Udržuje kosti a zuby v dobrém stavu, podporuje tvorbu mateřského mléka.

Červená

zvyšuje moc, odhodlání, fyzickou energii a zdraví. Znamená odvahu, sexuální vášeň, potenci a pozitivní změny. Podporuje energii, rozproudí imunitní systém. Vhodná pro reprodukční orgány,zvyšuje plodnost, pomáhá při menstruačních problémech, sexuálních dysfunkcích, problémech s krví a oběhem.

Oranžová

Zvyšuje sebeúctu a důvěru, posiluje smysl pro identitu. Přináší radost, podporuje mír a harmonii, krevní pulz a žlučník. Zmírňuje potíže se žlučníkem a ledvinami, alergie na potraviny, nesrovnalosti ve stravování. Pomáhá při revmatismu, artritidě a při vyčerpání.

Žlutá

Napomáhá logickému myšlení, paměti, koncentraci, vůli a komunikaci. Dodává zručnost při výrobních procesech. Je dobrá pro změnu práce, při stěhování, cestování, při překonávání finančních problémů. Stimuluje nervový systém, zažívání, ekzémy.

Zelená

posiluje lásku, empatii, vášeň, práci v přírodě, přináší postupný nárůst prosperity a bohatství. Posiluje srdce, plíce, dýchací ústrojí. Pomáhá při infekcích, virózách, při náhlé úzkosti, zbavování se závislosti.

Modrá

zvyšuje možnosti v kariéře, obchodu a financích, zlepšuje vůdčí schopnosti. Pomáhá při cestování, stěhování, podporuje úspěchy v právních i úředních záležitostech. Je barvou léčitelů, přirozené antiseptikum. Ulevuje při bolestech hlavy, migrénách, horečkách, vysokém tlaku, bolestech očí, uší a krku.

Nachová - purpurová

vztahuje se k vnitřnímu Já, nevědomé moudrosti, zlepšuje duševní schopnosti, smysluplné sny, meditace, správné věštění, vztahuje se k minulému životu a duševní ochraně. Je všelék, alergie, astma, poruchy spánku, oči, uši, nos, kůže, migrény. Přirozené sedativum.

Růžová

laskavost, usmíření, rodina, přátelé, děti, symbolizuje novou lásku, víru po zradě či zneužití. Při potížích s ušima, žlázy, bolesti hlavy, psychosomatické onemocnění. Pomáhá při chorobách miminek, dětí, dospívajících dívek, těhotných, menopauze

Hnědá

je spojená s prvkem země a nabízí fyzickou i psychickou ochranu. Vztahuje se k domovu, majetku, finančním problémům, učení se novým věcem. Absorbuje bolest, zlepšuje životní energii, pomáhá při nemocech chodidel, nohou, rukou, střev a při léčbě zvířat.

Šedá

činí nás nenápadnými v nebezpečných a konfliktních situacích. Neutralizuje negativní energie nebo pocity, napomáhá kompromisům a přizpůsobivosti, pomáhá udržovat tajemství. Léčí imunitní systém, snižuje stres a strach, otupuje pocit chronické paniky.

Černá

barva regenerace, představuje začátky, které přijdou po přirozených koncích v životě. Zahání negativitu, léčí staré smutky, umožňuje se vymanit z nefungujících či destruktivních vztahů. Zpomaluje přetížený, příliš aktivní systém, léčí kostní systém, páteř, odstraňuje blokace v dolní části těla, pomáhá překonat trauma a šok, užitečná při vysilujících nemocech.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Všechny zkušenosti a události, bychom měli umět prožívat s přijetím. Místo toho je oblékáme do hávu soudů, strachu, lítosti, viny nebo do jiné formy nepřijetí. A tímto si přitahujeme události a osoby, kvůli kterým si prožíváme tyto většinou nechtěné události a prožitky stále dokola.

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?