Povídání o kyvadlech

17.01.2023

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?

Na co ještě se dají kyvadla použít ?

- k čištění a nabíjení krystalů

- pokud se potřebujete rychle a intuitivně rozhodnout

- při sledování vnitřních cest duševní energie

- k odblokování nečinných čaker

- k hledání ztracených předmětů

- k identifikování energie Ley ( dráhy duševní síly v zemi)

- k odhalení přítomnosti duchů

- k vyčištění a nabití prostoru

- k vyčištění a nabití energie v těle

Jak kyvadlo používat ?

Položte otázku a kyvadlo se na znamení kladné odpovědi zhoupne, čímž naznačí, že energie ve vašem těle proudí volně, a pokud o něco usilujete, jste na správné cestě toho dosáhnout.

Směr zhoupnutí může ovlivnit skutečnost, že ve chvíli, kdy držíte kyvadlo, myslíte na nějakou šťastnou událost ve svém životě. Často, ale ne pokaždé k tomu dochází ve směru pohybu hodinových ručiček. V případě, že myslíte na špatnou událost, reakce je záporná a kyvadlo se bude točit proti směru hodinových ručiček.

Může to znamenat, že v energetickém systému došlo k blokaci nebo jste se fyzicky odchýlili od správné cesty.

Pokud chcete dodat svému tělu energii, točte záměrně nad svým tělem ve směru pohybu hodinových ručiček.

Pokud chcete odblokovat negativní energii, odstranit bolest, nebo nemoc, točte záměrně proti směru hodinových ručiček.

Ideální postup je takový, že nejdříve by se mělo tělo odblokovat a vyčistit, tedy točit záměrně proti směru hodinových ručiček, tak dlouho, jak vám řekne intuice. A poté dobít čistou energii záměrným točením ve směru hodinových ručiček.

Tělo se nejlépe čistí křišťálovým kyvadlem, citrínovým , růženínovým nebo ametystovým. Lávové kyvadlo je vhodné na psychické problémy a na předpověď.

Ametyst a růženín jemně vyčistí a dobijí jemnější krystaly a oba se hodí k odstranění záporné zemské energie u vás doma.

Kyvadlo by s vámi mělo rezonovat, a měli by jste mít příjemný pocit při jeho držení a používání. Své kyvadlo by jste neměli nikomu půjčovat, aby nenatáhlo cizí energii.

Kyvadlo čistěte podle toho, z jakého je krystalu, návody najdete v článku Čištění a nabíjení krystalů.

Kyvadla můžete zakoupit na našem eshopu v kategorii Kyvadla.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?

Kámen, který vybereme ještě před narozením dítěte, často odráží vnitřní povahu a potenciál dítěte. Pokud jako zvláštní dárek pořídíte dítěti měsíční kámen, tak ten pak vyjadřuje jeho osonost ve vztahu k vnejšímu světu.