Sebeláska a jak se jí naučit

01.03.2021

Sebeláska je důležitá k posunu v našem životě. Jsou lidé, kteří namítnou - ale to je sobectví. A já říkám - není. Mít rád sebe není sobecké. Sobecké je nemít se rád(a), nenávidět se, litovat se, nadávat si.

Vše co o sobě říkáte, ať sobě nebo okolí, to si programujete. Takovou energii nabíráte a takovou energii vyzařujete.

Sebeláska nemá nic společného s arogancí, ješitností nebo samolibostí. Tyto vlastnosti vyjadřuje strach. Strach z okolí, strach ze sama sebe.

Vyjadřování nelásky k sobě děláme různými způsoby - vyčítáním si, kritizováním se, špatným stravováním, děláním věcí které se nám příčí, chaosem ve svém životě, půjčkami, nereagováním na bolesti svého těla i duše.

Každou bolestí nás tělo na něco upozorňuje. Nemoci a bolesti si vytváříme sami, ať se vám to líbí nebo ne. Svým myšlením a neláskou či nenávistí k sobě si přitahujeme partnery , kteří nás podceňují.

Pokud míváte pocity, že za vše špatné co se děje kolem vás jste zodpovědní, máte pravdu.

Ale -

Nejste zodpovědní za špatnou náladu jiných lidí - ale jste zodpovědní za to, že je k sobě přitahujete

Nemůžete za to, že se někdo vůči vám nechová korektně a neplní sliby - ale můžete si za to, že takové lidi a jejich chování přitahujete.

Nemůžete za to, jak vypadáte, ale je jen na vás, jak se k sobě chováte a jak o sobě smýšlíte.


Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?

Kámen, který vybereme ještě před narozením dítěte, často odráží vnitřní povahu a potenciál dítěte. Pokud jako zvláštní dárek pořídíte dítěti měsíční kámen, tak ten pak vyjadřuje jeho osonost ve vztahu k vnejšímu světu.