To co dáváme, dostáváme zpět

29.11.2020

A to co si myslíme, to si přivedeme do našeho života. Vše, o čem jsme přesvědčeni, se dříve nebo později stane realitou.

Myslíte si, že každému pomáháte, za všechny všechno řešíte, každému vyjdete vstříc a přesto se vám smůla lepí na paty ? A nikdo vám za to není vděčný ? A když vy potřebujete, nikdo nemá čas ? Proč ?

Věříte v boha ? Ve vesmír ? Na náhody ?

Já třeba věřím ve vesmír. Vesmír je nekonečný. Je velký a je to něco mezi nebem a zemí, co není dosud prozkoumáno. Věřím, že je určitá energie, která nám pomáhá. Ale je potřeba vědět jak . Vesmír je jako kouzelný prsten Arabely. Dá vám vše. Vše co chcete, bez ohledu na to, jestli je to dobré nebo špatné.

Náš mozek přijímá naše myšlenky a naše pocity v různých situacích a ty pak ukládá do podvědomí. To co máme v podvědomí, si nemusíme pamatovat a většinou ani nevíme co tam všechno máme. Můžeme tam mít uložené všechny možné strachy, lítosti, radosti i pocity hrůzy nebo štěstí, které nám vyplují na povrch při určitých situacích. A my nevíme proč ?

Máte zafixované určité názory a nevíte ani kde jste je vzali ? Máte je uložené v podvědomí z dřívějších let.

Všechno, čemu věříte, se vám uloží a stává se realitou. Pokud chcete změnit realitu, nestačí změnit místo kde žijete, práci nebo přátele. Je potřeba změnit své myšlenky.

Ráda dávám příklad z květinového záhonu. Je to velmi podobné.

Představte si prázdný čistý záhon, kam chcete zasadit krásné květiny, které by vám dělali radost. ( Když se narodí miminko, je to takový čistý záhon, a je důležité co se do něj zasadí )

Zasadíte krásné květiny, plné lásky. Květiny rostou, kvetou, dělají radost. Ale trochu jsme pozapoměli na plevel. Plevel se nemusí sázet ani sít aby vyrostl. Stačí mu vítr a trochu vody. ( Když dítě začne například chodit do školky, školy, mezi kamarády, negativní zážitky se mu usadí v podvědomí. ) Plevel je jako negativní myšlení, stres, které nám vlétnou do podvědomí aniž by jsme chtěli. Zdrojem můžou být negativní autority ( rodiče, učitelé, lékaři ) nebo tv zpravodajství, ale i nepříliš pohádkové pohádky.

A pokud se o záhon staráme tak, že ho jen zaléváme, podpoříme i plevelná semínka k vyklíčení a růstu. Plevel, stejně jako negativní myšlenky jsou agresivnější než křehké květiny. A květiny může brzy přerůst a zahubit.

Rozhodneme se plevel vytrhat, ale nevytrhneme i kořeny, plevel roste pořád. ( I když se budete snažit tyto negativní myšlenky potlačovat, ať už proto, že chcete, nebo že musíte, zablokují v mozku některé procesy. ) Jako plevel prokoření tam kam nemá. Na pohled čistý záhon, ale v zemi jsou utlačované kořeny rostlin, které tím trpí. Nemají vodu ani živiny, které jim seberou plevelné kořeny. ( Vaše pozitivní vysílání k vesmíru je zablokované.

Aby jste ho odblokovali, je potřeba vytrhat kořeny plevele. Nic jiného nefunguje.

Ať je to životní štěstí, zdraví, peníze, vztahy.....všechno si přivoláváme sami, ať se vám to líbí nebo ne.

Věnujte pozornost svým myšlenkám. Kolikrát denně sami sebe kritizujete ? Kolikrát jiné ? Kolikrát někdo jiný vás ? A jaké máte přitom pocity ? A kolikrát denně se pochválíte ? Kolikrát máte ze sebe opravdu dobrý pocit ?

Naučte se vytrhat tento plevel i s kořeny. To vše se můžete naučit v klubu Cesta za životem, který běží od června 2024 za zaváděcí ceny nebo v kurzu Cesta do hlubin vaší duše, který proběhne v září 2024 .

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Všechny zkušenosti a události, bychom měli umět prožívat s přijetím. Místo toho je oblékáme do hávu soudů, strachu, lítosti, viny nebo do jiné formy nepřijetí. A tímto si přitahujeme události a osoby, kvůli kterým si prožíváme tyto většinou nechtěné události a prožitky stále dokola.

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?