Psychosomatika a  zdraví

Jak svým myšlením ovládneme naše zdraví a odhodíme nemoc

Říká se, veselá mysl, půl zdraví.

Už to napovídá o tom, že naše myšlenky dokážou neuvěřitelné věci. Dokážou naprogramovat nejen naši náladu, ale i zdraví nebo nemoci.

Jmenuji se Helena Stará a zabývám se psychosomatickou a homeopatickou léčbou.Jsem lektorkou kurzů Homeopatické léčby v zahradách, Homeopatický minikurz, Psychosomatika a zdraví a nyní připravuji kurz Cesta za životem. Vše o mé činnosti se dozvíte na stránkách Cesta za životem.cz.\\

Nemoc, vlastně není ani tak nemoc, jako důsledek našeho myšlení a jednání vůči sobě. Nemocí nám tělo nejdřív naznačuje, potom upozorňuje, nakonec vám dá tvrdě najevo, že děláte něco co by jste dělat neměli, protože vám to ubližuje.

Většinu náznaků a upozornění potlačíme, a naše tělo nemá jinou možnost jak nám to říci, než spuštěním nějakého zdravotního problému. A my si většinou vůbec neuvědomíme nějakou souvislost mezi naším myšlením a nemocí. Většinu takových myšlenek si táhneme z dětství, a vůbec nám nedojde, že jsou pro nás škodlivé, neboť tím, jak s nimi žijeme tolik let, přijdou nám normální. Spoustu dalších špatných myšlenek které míří proti nám samým, si nasbíráme během života, ve školce, ve škole, v práci, ve vztazích.

Pokud se vytrvalý plevel nevytrhne i s kořeny, nikdy nepřestane růst

V mém kurzu se dozvíte

+ které myšlenky vám přitahují jakou nemoc. Nebo-li z jakých myšlenek a chování vznikla nemoc.

+ a nejen to. Prozradím vám, jak tyto myšlenky změnit.Jak je přetvořit na takové, aby nemoc sama odešla, nebo se alespoň zmírnila. Jakmile nemoc začne ustupovat, je jen krůček k tomu se ji zbavit úplně.

+ jak obnovit spouštěče a žít bez nemocí

Je rozdíl mezi léčit se a uzdravit se. Když mi někdo řekne, Léčím se už 10 let s tím a tím, mám stále více léků.... co myslíte? Je to cesta ke zdraví ?

Každý je zodpovědný za své zdraví, ať se vám to líbí nebo ne. Pak je tu ještě otázka o vrozených chorobách, to je sice na jiný článek, ale budu to řešit také.

Schválně, jak na vás působí jednotlivá tvrzení ?

léčím se

uzdravuji se

vyléčím se

uzdravím se

chci se léčit

chci se vyléčit

chci se uzdravit


V kurzu vás naučím, jak se postavit ke svému zdraví. Tělo má spoustu uzdravovacích schopností, pokud mu to dovolíte a nehážete mu klacky pod nohy. Pokud přestane být vaše židle funkční, vyměníte ji. Proč si necháváte nefunkční myšlení ?

Chcete to? Věříte svému tělu ?

Pouze vás naučím být zdraví.

Základní kurz proběhne v základních 12ti lekcích formou videí a odpovědí na vaše otázky . Všechny videa dostanete do emailu a zároveň je budu sdílet v uzavřené skupině, kde můžete diskutovat s ostatními členy a ptát se na vše, čemu nerozumíte.

Kurz obsahuje 12 dílů,vždy každý týden jeden díl, kde se dozvíte spoustu informací jak vyladit své myšlení aby vám bylo prospěšné a pomohlo odejít všem nemocem, které vás zužují. Nejen informace, ale i cvičení ve formě úkolů, které budete plnit.

+ Jako bonus se naučíte psychosomatické příčiny základních nemocí.

+ Naučíte se jak funguje psychosomatika a jak jí používat aby vám bylo dobře.

Speciálně k tomuto kurzu je vytvořena komunita na FB, kde budete dostávat živá vysílání zdarma, kam budu dávat jednotlivé díly kurzu, a kde vám budu odpovídat na vaše otázky. Do skupiny budete mít přístup 6 měsíců, můžete se vracet k jednotlivým videím, otázkám a odpovědím, a všemu co v této uzavřené skupině bude. Po šesti měsících bude skupina zrušena.

 Tyto kurzy jsou placené a je zakázáno je jakkoliv kopírovat a jinak množit.

Vše co budu dávat do skupiny budu vám posílat i do emailu, kromě diskuzí.

jednotlivé bloky - co se naučíte

1) přijmout naději na vyléčení

2) využít léčebnou sílu vaší duše

3) milovat a odpouštět sobě i druhým

4) odpočívat a smát se

5) detoxikovat organismus

6) okysličovat své tělo

7) alkalizovat své tělo

8) posilovat své tělo i duši

9) správně své tělo a duši živit

10) zničit energetický zdroj nemoci

11) zničit příčiny nemoci

12) otevřít se novým možnostem

Jako bonus

- s vámi proberu individuálně vaši konkrétní chorobu a nasměruji vaše myšlenky k uzdravení těla i mysli.

- naučíte se psychosomatické příčiny základních nemocí

- naučím vás cílené meditace

Cena kurzu - 4500kč ( do 18.1.2022)

Začátek kurzu - 18.2.2022

Konec kurzu - 13.5.2022

Podpora do 31.8.2022

Splatnost po přihlášení se slevou je do 18.1.2022.

Od 19.1. platí původní cena bez slevy 6000kč.

Po zaplacení kurzu dostanete odkaz na fb skupinu a přihlašovací kód na stránky kurzu.

Kurz je určen poze pro ty, kteří opravdu chtějí na sobě zapracovat. Nikdo nemávne kouzelným proutkem bez vašeho přičinění.Pokud se chcete kamkoliv posunout, musíte udělat krok. Bez toho zůstanete stát na místě.


Psychosomatika a zdraví