Kurz Psychosomatika a  zdraví 

Říká se, veselá mysl, půl zdraví..

Většinu náznaků a upozornění potlačíme, a naše tělo nemá jinou možnost jak nám to říci, než spuštěním nějakého zdravotního problému. A my si většinou vůbec neuvědomíme nějakou souvislost mezi naším myšlením a nemocí. Většinu takových myšlenek si táhneme z dětství, a vůbec nám nedojde, že jsou pro nás škodlivé, neboť tím, jak s nimi žijeme tolik let, přijdou nám normální. 

Spoustu dalších špatných myšlenek které míří proti nám samým, si nasbíráme  během života, ve školce, ve škole, v práci, ve vztazích.

Už to napovídá o tom, že naše myšlenky dokážou neuvěřitelné věci. Dokážou naprogramovat nejen naši náladu, ale i zdraví nebo nemoci.

Nemoc, vlastně není ani tak nemoc, jako důsledek našeho myšlení a jednání vůči sobě. Nemocí nám tělo nejdřív naznačuje, potom upozorňuje, nakonec vám dá tvrdě najevo, že děláte něco co by jste dělat neměli, protože vám to ubližuje.

Většinu náznaků a upozornění potlačíme, a naše tělo nemá jinou možnost jak nám to říci, než spuštěním nějakého zdravotního problému. A my si většinou vůbec neuvědomíme nějakou souvislost mezi naším myšlením a nemocí. Většinu takových myšlenek si táhneme z dětství, a vůbec nám nedojde, že jsou pro nás škodlivé, neboť tím, jak s nimi žijeme tolik let, přijdou nám normální. Spoustu dalších špatných myšlenek které míří proti nám samým, si nasbíráme  během života, ve školce, ve škole, v práci, ve vztazích.

Pokud se vytrvalý plevel nevytrhne i s kořeny, nikdy nepřestane růst

V mém kurzu se dozvíte a naučíte

  • 1)  Jak poznat, které myšlenky vám přitahují jakou nemoc. Nebo-li z jakých myšlenek a chování vzniká nemoc.

2)   Jak tyto myšlenky změnit. Jak je přetvořit na takové, aby nemoc sama odešla, nebo se alespoň zmírnila. Jakmile nemoc začne ustupovat, je jen krůček k tomu se ji zbavit úplně.

3)  Jak obnovit spouštěče a žít bez nemocí. Pokud víte, co vás ničí, umíte se tomu vyhnout,

 4)  Jako bonus se naučíte psychosomatické příčiny základních nemocí, a jak těmto nemocem předejít ( kašel, rýma, horečka, chřipka, angína, nachlazení apod.)

5)   Naučíte se jak funguje psychosomatika a jak jí používat aby vám bylo dobře.

6)  První bonus - Ke každé nemoci, kterou budeme probírat vás naučím afirmaci,  mudru, nebo su-jok jako podporu vaší léčby.

7)  Druhý Jako bonus vás naučím vás cílené meditace

Je rozdíl mezi léčit se a uzdravit se. Když mi někdo řekne, Léčím se už 10 let s tím a tím, mám stále více léků.... co myslíte? Je to cesta ke zdraví ?

Každý je zodpovědný za své zdraví, ať se vám to líbí nebo ne.

Schválně, jak na vás působí jednotlivá tvrzení ?

léčím se

uzdravuji se


Jmenuji se Helena Stará a zabývám se psychosomatickou a homeopatickou léčbou. Jsem autorkou kurzů Homeopatické léčby v zahradách, Homeopatický minikurz, Psychosomatika a zdraví, Barvy v našem životě, Jak fungují minerální kameny, věštění z minerálů, a nyní připravuji kurz Cesta za životem. Vše o mé činnosti se dozvíte na stránkách Cesta za životem.cz.\\

V kurzu vás naučím, jak se postavit ke svému zdraví. Tělo má spoustu uzdravovacích schopností, pokud mu to dovolíte a neházíte mu klacky pod nohy. Pokud přestane být vaše židle funkční, vyměníte ji. Proč si necháváte nefunkční myšlení ?

Chcete to? Věříte svému tělu ?

Pouze vás naučím být zdraví.

Základní kurz proběhne v základních 12ti lekcích formou videí a odpovědí na vaše otázky . Všechny videa dostanete do emailu a zároveň je budu sdílet v uzavřené skupině, kde můžete diskutovat s ostatními členy a ptát se na vše, čemu nerozumíte.

Kurz obsahuje 12 dílů,vždy každý týden jeden díl, kde se dozvíte spoustu informací jak vyladit své myšlení aby vám bylo prospěšné a pomohlo odejít všem nemocem, které vás zužují. Nejen informace, ale i cvičení ve formě úkolů, které budete plnit.


Speciálně k tomuto kurzu je vytvořena komunita na FB, kde budete dostávat videa zdarma, kam budu dávat jednotlivé díly kurzu, a kde vám budu odpovídat na vaše otázky. Do skupiny budete mít přístup 6 měsíců, můžete se vracet k jednotlivým videím, otázkám a odpovědím, a všemu co v této uzavřené skupině bude. Po šesti měsících bude skupina zrušena.

 Tyto kurzy jsou placené a je zakázáno je jakkoliv kopírovat a jinak množit.

Po zaplacení kurzu dostanete do emailu přihlašovací kód na stránky kurzu.

Pro koho je kurz ?

Kurz je určen pouze pro ty, kteří opravdu chtějí na sobě zapracovat. Nikdo nemávne kouzelným proutkem bez vašeho přičinění.Pokud se chcete kamkoliv posunout, musíte udělat krok. Bez toho zůstanete stát na místě.

Pro koho kurz není ?

Kurz není určen pro ty, kteří nevěří na myšlenkové změny, nechtějí na sobě pracovat, jsou přesvědčení, že osud se nedá změnit.

otázky a odpovědi

Co to je mudra ?

Slabika MUD znamená radost, slabika RA znamená vyřešit. Mudra je různé postavení prstů na rukou. Když naše prsty a ruce různě ohýbáme, křížíme a nastavujeme nebo se dotýká jeden prst druhého, dochází nejen k ovlivnění našeho fyzického těla, ale i ducha. Podrobnější vysvětlení, proč a jak toto funguje dostanete v kurzu.

Co to je Su-jok ?

Při používání metody Su-jok můžeme nejen diagnotikovat zda jsou naše orgány a ostatní části těla v pořádku, ale současně provádíme léčebnou terapii. Jedná se o promačkávání určitých bodů na ruce. Podrobnější informace jak které části ruky souvisí s naším tělem a orgány, a jak poznáme kde je problém a jak metodu používat, vám prozradím v kurzu.Psychosomatika a zdraví