Odpuštění - cesta ke svobodě

04.03.2021

Zloba, zášť, pomsta a odpuštění.                                                              Málokdo si uvědomuje, že když se na někoho několik let zlobíme, nebo jsme naštvaní, plánujeme pomstu, užírá nám to spoustu energie. Tím, že stále myslíme na to jak nám někdy někdo ublížil, čímž nechci žádnou situaci zlehčovat, vysíláme spoustu energie tam kam nechceme. A protože vysíláme negativní energii, tak se nám v té negativní podobě také vrací. Potom můžeme mít pocit oběti, proti které se spiknul celý svět včetně vaší vlastní mysli.

Tohle nikdy neodpustím ! vylétlo z vašich úst a pak jsou dva extrémy. Buď začnete mít pocit méněcennosti, v horším případě se začnete nenávidět nebo litovat, nebo vaše pochroumané ego chce bojovat a viníka ideálně ukřižovat. Oboje je špatně a ani jedna varianta vám nepomůže vrátit to co se stalo. Neustálé napětí ve vašem nitru, pocit ublížení a sebelítost vám jen berou energii, snižují imunitu a přivolávají nemoc.

Po předchozích lekcích by jste měli mít uklizenou mysl a zbaveni nesmyslných potřeb.

Zbavte se také citových vazeb k minulosti a vymažte minulost z mysli. Pokud se jí zbavíte, můžete svobodně využít svoji energii v přítomnosti na lepší prožitky a k vytvoření lepší budoucnosti.

Odpuštění sobě a ostatním nás osvobozuje od minulosti, zbavuje nás negativních emocí jako je lítost, smutek, ublížení, strach, vina, stud, hněv, odpor nebo touhu po pomstě.

Odpuštění nepomáhá odpuštěnému, ale pouze nám. Nám uleví, nás uvolní, nás uzdraví.

cvičení na 3 týdny - učení se odpouštět.

 Pokud se chcete zúčastnit našich cvičení zakupte si členství v klubu Cesta za životem a naučte se žít svůj život tak, jak chcete.

Nejnovější články na našem blogu

Přečtěte si jako první, co je nového

Všechny zkušenosti a události, bychom měli umět prožívat s přijetím. Místo toho je oblékáme do hávu soudů, strachu, lítosti, viny nebo do jiné formy nepřijetí. A tímto si přitahujeme události a osoby, kvůli kterým si prožíváme tyto většinou nechtěné události a prožitky stále dokola.

Kyvadla se nemusí používat pouze k věštění a předpovědím. Je to opravdu víceúčelová pomůcka. Chcete vědět, k čemu všemu se dá kyvadlo použít ?